Kas Ujula silla käsipuu on salajane naftatoru?

Kellel on Tartus olnud asja üle  jõe, on ilmselt ületanud ka ajaloolist Ujula silda, mis vandenõuteoreetikute sõnul täidab märksa kõhedamat otstarvet.

Tartu linna arhitektuuriosakonna juhataja asetäitja Raido Aas ütles, et Kroonuaia silla käsipuu ei ole salajane naftatoru, vaid käsipuu. ,,Küll on Teil noortel on alles vaba aega, et tüngakõnesid teha,’’ ütles Aas. Tema sõnul pole Postitusemehe ajakirjanik esimene kodanik, kes säärase küsimusega linna poole pöördub.

Vandenõuteoreetik Ingmar (nimi muudetud, toimetusele teada) oli nõus andma intervjuud vaid Postitusemehele, riigi sõltumatuimale väljaandele. Istume Tallinna batuudikeskuse kohvikus. Ingmar tellib mahla. Ta soovib, et maksaksime sularahas.

Linna seisukohad ei üllata Teid?

Ütleme nii, et see küsimuste rada on minu poolt sisse tallatud (Muigab). Ma ei imestaks, kui uusi ametnikke valmistatakse selliste telefonikõnede jaoks ette.

Samas nad ei nad pruugi valetada.

Ei seda kindlasti. Muidugi ei ole kahtlane, et kaks aastat tagasi me ütlesime sanktsioonidega lahti oma suurimast kaubanduspartnerist ja Eesti on jätkuvalt majanduslikult heal oksal. Kindlasti on tühimiku eelarves täitnud meie legendaarne purjeriide ja klaverite eksport.
Jah, nafta hind on viimased aastad olnud tosina aasta madalaimas punktis. Seda tänu Paide puurnotrnidele? Ei, kahtlemata räägitakse meile tõtt. Milleks isegi küsida.

Ma näen kuhu sihite, aga miks ‘’peita’’ naftatoru avalikku kohta?

Miks hakkasid pedofiilid preestriteks? Ajalugu näitab, et parim peidukoht asub sageli otse silme ees. Ja see (ajalugu – toim) kipub korduma.
Katsu helistada maailma suurimate naftakartellide juhtidele. Ma luban, et nad ei võta torugi vastu.

Maailma suurimad naftakartellid Lukoil, OPEC ega Rosneft ei vastanud ajakirjaniku kõnedele.

Author: Daniel Veinbergs

Olen Comedy Estonia standup koomik, kes ühtlasi õpib ajakirjandust. Mulle meeldib kirjutada uudiseid, kuid päris reporteritöö on väga raske. Kergem on asju pastakast imeda.

One thought on “Kas Ujula silla käsipuu on salajane naftatoru?”

  1. Eks see ole kõigile mõista, et naftaliin on tegelikult väikse argiküla päästeliin otse Kremlinist. Et päästa kohalikke KOV ja EV salatsi paigaldatud keskkütte eest. Eesti maaelanikud elavad 100% sõltlikult keskkütte najal!!! Ega ma loll pole, ma keeran keskkütte kohe kinni, raisk! Täis pask ju!!! Mikroelemendid, mis tekitavad ajurakumutatsioone pärinevad kõik keskküttest, see on ju siililegi selge. Normaalne. Eesti ””iseseisvad”” soojusfirmad mürgitavad meid kemikaalidega, et meie laste ajus tekiks autism, et meil sähku kruvid peas logiseks!

    Ja mis siis? Järgmisena kuulebki ja kuuletubki valitsuse liberaalsetele valedele, mul naabril kodus poiss Tõnu ongi juba vähe pedevõitu! Ei minu Kadri ega Simo sellist saasta küll tarbi!

    Naftaliin on ainult Tartu rikastele, kes enda elevandilossis istuvad ja mürkide eest kaitstud on, kuna neil on naftaküte. Ja elu selline pillerkaar, et põleta naftat kasvõi otse! No ma ei või!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *